Hakkında

rx online

andromobile hakkında

Hakkında

Tarihçe

Andromobile ilk olarak 2013 de İstanbulda kuruldu. Android ve iOS işletimli cihazlara yazılım hizmeti vermek amacıyla faaliyetlerine başladı. Cep telefonu sektöründeki gelişmelerden kısa bir süre sonra katlanarak artan teknik servis ihtiyacı Andromobile’ı bu alana konsantre olmaya zorladı. 2014 de güvenilir hizmetleri sayesinde artan müşteri pörtföyünün desteği ile garantili onarım , Bilgisayar, Lapto, Tablet Pc ve Cep telefonu teknik servisi olarak hizmetlerine devam etti. Ardından Web ve sosyal medya kanallarına kısa sürede adapte olarak müşteri ağını geliştirerek daha sonra  Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, Lg, Sony, Htc, Toshiba, Asus, Lenovo, Casper, Vestel, gibi çeşitli önde gelen bilişim markalarında profesyonel yazılım ve teknik servis hizmetleri vermeye başladı.

 

  • Andromobile 2012’de inşaat boya ustası olarak çalışan AKSARAY’lı İsmail DERİN tarafından 2013 yılında İstanbul Ümraniyede sıfır sermaye ile kuruldu

 

  • Andromobile ilk işyerini 2013 yılında İstanbul Ümraniye’de açtı 2014’e kadar burada faliyet gösterdi

 

  • Andromobile ikinci işyerini 2014 yılında yine İstanbul Ümraniye’de farklı bir lokasyonda açtı ve 1 yıl burada devam etti

 

  • Andromobile 2015 – 2017 yılları arasında başarısız bir ortaklık dönemi geçirerek çok büyük zarara uğradı

 

  • Not: Bu web siteside tıpkı  Andromobile gibi Kurucusu tarafından tasarlanıp desteklenmektedir ilginiz için ve Andromobile’ı tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz

 

Huawei Servisi | Andromobile

 

Misyonumuz

Müşterilerin ve üreticilerin istek ve beklentilerini en iyi şekilde tespit ederek, üreticilerin ürün ve hizmetlerinden en yüksek tatmini sağlamasını temin etmektir.

“Herkes için en iyisi” fikrinden hareketle kurulduğu andan itibaren elektronik cihazların yazılım ve teknik servisi alanında geliştirilmiş “Andromobile” kalite güvenilirliğinin, firma itibarının korunması ve devam ettirilmesi firmada çalışan herkesin görevidir.

Gelişen teknolojiyi takip ederek, kalite mefhumunun maliyetleri düşüren ve karlılığı artıran bir anlayış olduğuna inanarak ve çevrenin korunmasının bilicinde olarak sektörümüzde lider kuruluş durumuna gelmek esastır.

 

Değerlerimiz

Ortaklık: Şirket kültürümüz, şirket çalışanlarımız ve şirket arasında karşılıklı faydanın sağlanabileceği bir ortaklık üzerine kurulmuştur.

Girişimcilik: Yönetim felsefesinde çalışanların esneklik ve sorumluluk sahibi olmaları ve girişimci ruh özgürlüğüyle hareket etmeleri esastır.

Kararlılık: Tüm iş sahalarımızda ve yaptığımız işlerde hedefimiz kararlılıktır

Yurttaşlık: İşimiz her alanda kanuni çerçeveler içine oturtulmuştur. Etik değerler göz önüne alınarak toplum ve çevreye karşı sorumluluklar yerine getirilir.